Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Klaudyn - Oferty wynajmu domów na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Żoliborz,Warszawa(Klaudyn + 12 km)

22 000 zł340 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:529 m²

Wyjątkowy dom na Starym Żoliborzu - idealny na biuro lub cele mieszkalne Szukają Państwo przestrzeni z duszą w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Białołęka,Warszawa(Klaudyn + 12 km)

4 400 zł82,06 m² 53,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Do wynajęcia czteropokojowy dom (segment) o powierzchni 82 m , położony na ogrodzonym i spokojnym osiedlu przy ul. Piknikowej na Białołęce. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn(Klaudyn + 21 km)

6 000 zł162 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia nowoczesnego apartamentu w zabudowie szeregowej. Apartament znajduje się w świetnie skomunikowanym i szybko rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Warszawa

Sadyba,Warszawa(Klaudyn + 12 km)

15 000 zł203,20 m² 73,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:322 m²

Piękny dom na Sadybie na Warszawskim Mokotowie. Całkowita powierzchnia domu wynosi 203m2. Składa się z 7 pomieszczeń. Na najniższym piętrze budynku znajduje się duży pokój, garderoba, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Willa umeblowana Warszawa

Anin,Warszawa(Klaudyn + 12 km)

40 000 zł1 050 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 551 m²

Willa o charakterze rezydencji z dużym potencjałem inwestycyjnym z możliwością do wykorzystania na placówkę dyplomatyczną, siedzibę firmy, ośrodek zdrowia, dom opieki, szkołę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Przemysława II

Ursus,Warszawa(Klaudyn + 12 km)

6 900 zł145 m² 47,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferujemy na wynajem od czerwca tego roku segment środkowy położonego w dzielnicy Ursus - Gołąbki, w zabudowie domów jednorodzinnych. Dom z ogrodem, garażem (do uzgodnienia) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zapłocie

Powsin,Warszawa(Klaudyn + 12 km)

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Klasyczny, piękny dom, pełen słońca i przestrzeni. Dom położony jest na osiedlu Patio, wśród nowej ładnej zabudowy, wokół coraz intensywniej rozwija się infrastruktura. Są już sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Lotaryńska

Saska Kępa,Warszawa(Klaudyn + 12 km)

52 000 zł926,55 m² 56,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przestronny, czterokondygnacyjny budynek położony przy ul. Lotaryńskiej 11 na warszawskiej Pradze Południe. Idealnie nadaje się zarówno na siedzibę niewielkiej firmy. Do wynajęcia tylko.