Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Klaudyn - Ogłoszenia sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ciećwierza

Klaudyn,mazowieckie

590 000 zł1 200 m² 491,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka bardzo ładna sucha.Położona w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Blisko domki jednorodzinne.blisko przystanek autobusowy,apteka, sklep.Polecam. cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Prokofiewa

Klaudyn,mazowieckie

850 000 zł1 174 m² 724,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlana o powierzchni 1174m2 o wymiarach 30 na 39m, w Klaudynie (gm. Stare Babice) przy ulicy Prokofiewa. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ulica szeroka 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klaudyńska

Klaudyn,mazowieckie

650 000 zł1 200 m² 541,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka położona w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego.Blisko jest osiedle domków jednorodzinnych. Blisko przystanek,sklep, apteka.Dojazd autobusem do metra młociny 15minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krzyżanowskiego

Klaudyn,mazowieckie

750 000 zł1 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1000m2 (40 x 25) zlikalizowana przy nowopowstałej ulicy Krzyżanowskiego. Plan zagospodarowania przestrzennego - przewidziane do zabudowy jednorodzinnej. Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wagnera

Klaudyn,mazowieckie

980 000 zł1 300 m² 753,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na działce znajduje się drewniany dom letniskowy z podpiwniczeniem o powierzchni ok 100 m.kw. (parter 50m.kw. + piwnica 50m.kw.). Dom składa się z salonu, dwóch sypialni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lutosławskiego

Klaudyn,mazowieckie

739 000 zł1 200 m² 615,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 1200m2( realnie działka będdzie miała 1400 m2)z budynkami jeden mieszkalny do remontu lub rozbiurki,drugi do adaptacji lub rozbiurki przez sprzedającego(do uzgodnienia)położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lutosławskiego

Klaudyn,mazowieckie

472 000 zł800 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam udziały 1/3 (czyli 800m2 z 2400m2) z budynkiem zamieszkanym do remontu bądź do rozbiórki. Położona w miejscowości Klaudyn,gmina Stare Babice w pięknym otoczeniu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lutosławskiego

Klaudyn,mazowieckie

1 656 000 zł2 400 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana,o powierzchni 2400m2 i szerokości 22m. Położona w miejscowości Klaudyn,gmina Stare Babice w pięknym otoczeniu Puszczy Kampinowskiej. Blisko Warszawy (klaudyn przylega do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij